Aktuality nová školka Dubí

Otevření mateřské školy 12.4.2021

Těším se na děti.

školka

Jednání vlády ČR dne 6.dubna2021 - bylo vydáno:

* Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních a 1.fáze rozvolnění umožňuje přítomnost na vzdělání nově:
- dětem, které mají povinné předškolní vzdělávání nově od 12.4.2021

-  dětem rodičů pracujících ve vybraných profesích od 12. 4 2021

*  Provoz zajišťuje MŠ nam.Fr.Rosenbauma 622
  Děti nemaji povinnost nosit v MŠ roušku
  *  Je povinné testování 2x týdně ( testování a čekání na výsledek je přibližně 15 minut, počítejte prosím s případným zdržením v MŠ - rodiče zůstávají s dítětem )
  * Děti budou přijímány do MŠ na základě negativního testu a nebudou - li vykazovat známky příznaků covid - 19

Domácí velikonoční tvoření našich šikulek - děkujeme za fotky! :-)

Jarní stezka za zvířátky

Zápis do ZŠ pro školní rok 2021/2022

Vážení rodičové,

kdo bude mít zájem, může se na níže sdíleném odkazu přihlásit k
facebookovému profilu našich školek, kam paní učitelky
budou dávat různá videa,
výtvory Vašich dětí, nebo nějaké
informace týkající se vzdělávání v MŠ.

S pozdravem paní učitelky :-)

___________________________________________________________

Našim dětem a rodičům

01.03. 2021
Našim dětem a rodičům
Hezký den,
   na základě nařízení Vlády ČR jsou od 1. 3. uzavřeny mateřské školy, tedy i ty naše 3, a vzhledem k tomu, že mnozí z Vás ( děti) mají v tomto roce povinnou školní docházku, má mateřská škola ze zákona povinnost poskytnout Vašim dětem distanční výuku. V našem případě se jedná o zasílání úkolů a nápadů na učení a tvoření. Plnění těchto zadání z Vaší strany samozřejmě není povinné, přesto bychom byly rády, kdyby tyto náměty dětem, i Vám rodičům,  pomohly a možná i zpestřily čas v této nelehké době. A kdyby se Vám občas chtělo zaslat nějakou zpětnou vazbu (obrázek apod.), měly bychom  velkou radost.
   V následujících týdnech budeme pokračovat v našem programu tak, jako by školka normálně fungovala. Nemáme možnost on line vysílání, proto vždy v neděli nebo v pondělí Vám  prostřednictvím e-mailu  pošleme náměty na celý týden. Je pak na Vás, zda si něco vyberete, vyzkoušíte nebo třeba i vymyslíte něco úplně nového :-).
  •    Pro děti, které ještě letos nejdou k zápisu: náměty a informace najdete na stránkách Vaší školky, užívejte si hlavně sluníčka a hrajte si.
  •    Pokud byste potřebovali nějaké doplňující informace nebo měli jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Za 3 MŠ  s přáním zdravých a veselých dní
                                          Z.Jiráková

Odezva rodičů na práci dětí z domova. Děkujeme

Nařízení vlády platné od 1.3.2021

27.02. 2021
Nařízení vlády platné od 1.3.2021

Od 1. března bude
přerušena prezenční školní docházka i žáků 1. a 2. ročníků základních škol včetně přípravných stupňů, speciálních škol a praktických škol jednoletých a dvouletých.
Vláda se rozhodla uzavřít i mateřské školy.
Výjimku budou mít jen základní školy, školky a dětské skupiny při zdravotnickém zařízení, školy zřízené při zařízeních pro výkon ústavní výchovy nebo ochranné výchovy a pokračovat bude i nařízení vlády, které ukládá hejtmanům a pražskému primátorovi zabezpečit péči o děti zaměstnanců integrovaného záchranného systému, pracovníků kritické infrastruktury, bezpečnostních sborů a dalších vybraných profesí. Možné budou pouze individuální konzultace.

Ošetřovné:  pro informace o ošetřovném:
     Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.