Fotogalerie 2013/14

Září 2013


Třída A - "Mrkvičky"

krájíme mrkvičkykrájíme mrkvičkykrájíme mrkvičkykrájíme mrkvičkychroupeme a ochutnávámeatzačínáme modelovat

Bramborová tiskátka tř. A

Panáčci bramboráčci tř.A

Třída B

Dramatizace pohádky ,,O řepě'' ve třídě C

Vyrábíme jablíčka a hruštičky ve třídě C

Malujeme a razítkujeme ve třídě B

Bramborová tiskátka a housky z modelíny ve třídě C

Stromy, keře a rostliny- naučná výcházka do lesa


My se vody nebojíme - Plavecká školička Medúza


Společný strom třídy C

Chráníme přírodu, uklízíme veverčin les - 9.10.2013

Dnes jsme s dětmi navštívili sběrný dvůr a pak naše cesta vedla do lesa.
Nejdříve p. učitelky seznámily děti s bezpečnostními pravidly. Vyzbrojeni rukavicemi a pytli jsme uklidili část lesa v Dubí. Sladkou odměnu nám připravila "veverka Zrzečka", která spolu se zvířátky měla radost, že v její části lesa už nepořádek není. Cestou do školky jsme odpad odnesli do kontejnerů se tříděným odpadem a dle druhu roztřídili.


Týden ekologické a environmentální výchovy


Tř.A geometrické tvary

Ježci ve třídě C

Podzimní tvoření ve třídě A

Divadelní představení - "O smolíčkovi"


Říjen ve školce


Výstava ovoce a zeleniny


Svátek duchů a strašidel


Lampionový průvod a školkové strašidýlko

Stromy v mlze - práce s barevnou skvrnou ,třída A


Vyletěl si pyšný drak - společná práce ve třídě C

Divadlo ve školce 2013-11-12

Dopravní výchova

Mikuláš a čert

Výstava Lega a interaktivní dílna

Plavecká škola - vánoční plavání


Vánoční koncert

Vánoční dárek

Zdobení perníčků

Vánoční nadílka ve školce


Pohádka v Planetáriu v Praze


Vánoční čas ve třídě C

Zimní čarování ve třídě "B"

Připravujeme se do 1.třídy


Sněhuláci ve třídě C

Vrána Agáta - třída A

Geometrické tvary tř.A

Ptáčci na větvičce - třída B


"Pleteme" čepice ve třídě B

Pohádkový týden ve třídě C

Hrajeme si na Popelku

Letiště Praha - naučný výlet


Návštěva na letišti - společná práce dětí ze třídy B

Letiště - očima dětí

Nikolka M. - kresna

Výroba notiček - třída C

Hrášek pro Budulínka- tř,A

Že by přišlo jaro ?


MASOPUST


Škrabošky tř.A

Masopust ve třídě C


Čtvero ročních dob - Divadélko Ondřej

Vymýšlíme a kreslíme své město - třída B

Domečky z geometrických tvarů - třída C

Domečky z krabiček - třída A

Dopravní výchova - třída C

Dopravní výchova tř.A

Jaro ve třídě C

Vynášení Morany, vítání jara Tř.A a B

Velikonoce - třída C

Jarní stromy třídy C

Velikonoce ve třídě B

Rej čarodějnic - 29.4.2014 od 17:00


Svátek matek - druhá květnová neděle


Maminkám k svátku tř.A

Pohádka o Ošklivé princezně - 12.5.2014


Čím budu - kresba - třída B


Beruška na listu - prac.činnosti tř.A

Ten dělá to a ten zas tohle......


Co dělám ráno, odpoledne a večer? Třída C

Interaktivní dílny - zámecká zahrada (předškoláci)

Mozaiky - soutěž ve skládání tř.A

ZOO PLZEŇ ( 2014-06-03) - za chvilku pokračování

Rozvička

Exotická zvířátka - třída C

Nedělní program

ŠKOLKA V PŘÍRODĚ - ZAČÍNÁME !!!!!!!

15:00 - 16:00 - příjezd na školku v přírodě - odjezd rodičů
16:00 - 18:00 - hry v přírodě, ubytování,vybalení zavazadel
18:00 - 18:30 - večeře ( kuřecí závitky, brambor, šťáva)
18:30 - 19:00 - hry venku
19:00 - 20:00 - hygiena, pohádka
20:00 -  7:00 - DOBROU NOC - spánek

Neděle - první spaní

Pondělní program

7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání,hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně ( obložený talíř, mléko,čaj)
8:30 - hry venku
10:00 - svačina (ovocný jogurt,banán)
10:30 - 12:00 - vycházka k přehradě
12:00 - 12:30 - oběd (polévka s játrovými knedlíčky, rajská omáčka,
                                masové koule, knedlík, čaj)

12:30 - 14:30 - osobní volno (relativní odpočinek)
14:30 - 15:00 - svačina (tatranka, pomeranč, šťáva)
15:00 - 18:00 - hry venku, výroba loutky
18:00 - 18:30 - večeře (zapečené těstoviny s uzeným masem
                                    a zeleninou, okurka,čaj)

18:30 - 20:00 - čtení pohledů, hygiena, pohádka
20:00 -  7:00 - spánek - DOBROU NOC


Pondělí

Úterní program

7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (obložený talíř, marmeláda, med, máslo, mléko, čaj)
8:30 - hry venku
10:00 - svačina (šlehaný tvaroh, banán, pomeranč)
10:30 - 12:00 - hry venku, vytváření loutek
12:00 - 12:30 - oběd (polévka zeleninová, kuřecí řízek, brambor, okurka, čaj) 
12:30 - 16:00 - výlet lodí, hry v lese, stavění domečků
14:30 - 15:00 - svačina (tatranka, jablko, šťáva)

16:00 - 18:00 - zmrzlina v zahradní restauraci, hry venku, výroba loutky
18:00 - 18:30 - večeře (rizoto s masem, zeleninou a sýrem,
                                    okurka, čaj)
                                  

18:30 - 20:00 - čtení pohledů, hygiena, pohádka
20:00 -  7:00 - spánek - DOBROU NOC

Úterý

Úterní odpoledne


Středeční program

7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (obložený talíř - sýr, máslo, šunka, mléko, čaj)
8:30 - 10:00 hry venku, výroba loutky, barvení triček
10:00 - svačina (banán)
10:30 - 12:00 - hry venku, výroba loutky
12:00 - 12:30 - oběd (polévka - hovězí vývar se zeleninou, vepřové plátky 
                                 přírodní se sýrem , bramborová kaše, čaj)

12:30 - 14:30 - osobní volno (relativní odpočinek)
14:30 - 15:00 - svačina (pomeranč, šťáva)
15:00 - 18:00 - koupání v přehradě, opékání špekáčků
18:00 - 18:30 - večeře (domácí bramboračka, pečivo,čaj)
18:30 - 19:00 - čtení pohledů, pohádka
19:00 - 20:00 - běh odvážných za pokladem
20:00 - 20:30 - hygiena

20:30 -  7:00 - spánek - DOBROU NOC

Středa


Čtvrteční program

7:30 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
8:00 - rozcvička
8:15 - snídaně (obložený talíř, marmeláda, med, máslo, mléko, čaj)
8:45 - hry venku, vytváření loutek
10:00 - svačina (ovocný salát)
10:30 - 12:00 - hry venku, dokončení loutek, žehlení triček
12:00 - 12:30 - oběd (kuřecí vývar s nudličkami, vylítaní ptáčci, těstoviny, šťáva) 
13:30 -  14:30 - osobní volno (relativní odpočinek - jak kdo.....)
14:30 - 15:00 - svačina (sýrová pomazánka, pečivo, čaj, mléko)
15:00 - 16:00 - 18:00 - koupání v brouzdališti, hry venku

19:30 - 20:00 -  hygiena
20:00 -  7:00 - spánek - poslední DOBROU NOC

Čtvrtek


Páteční program - JEDEME domů !!!!!

7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (bílý jogurt, marmeláda, křupínky, pečivo, mléko, čaj)
8:30 - hry venku, balení kufrů
10:00 - svačina (ovoce)
10:30 - 12:00 - hry venku, balení kufrů
12:00 - 12:30 - oběd (polévka - zeleninový vývar,
                                 pečené vepřové, zelí, knedlík, čaj) 
12:30 -  15:00 - hry venku,
15:00 - 15:30 - svačina (tatranka, pomeranč, šťáva)
15:00 - 17:00 - vycházka k přehradě, zmrzlinka
16:00 - 17:00 - AHOJ ŠKOLKO V PŘÍRODĚ (příjezd rodičů)

Pátek

Poslední den ve školce - HURÁ NA PRÁZDNINY


O prázdninách ve školce


AKTUALITY

Divadélko ve školce aj. akce

Středa 21.9.2016
"Kouzelné představení"
- kouzelnické vystoupení
manželů Kellnerových

Úterý 11.10.2016
"Písničky s kytarou"
- p.Zábranský

Úterý 15.11.2016
"Houbařská pohádka"
- Divadélko Koloběžka

Čtvrtek 8.12.2016
"Anička a Nebešťánek"
Planetárium Praha

Čtvrtek 22.12.2016
"Vánoční koncert"

Úterý 24.1.2017
"Rodinka Palečkovic aneb,
jak vyzrát na bacily!"
- veselá výchovná pohádka
- Divadélko Koloběžka

"Beseda v dětské knihovně"
- v pátek 3.3. - 37.MŠ Hříbata
- v úterý 7.3. - 8.MŠ
- v pátek 10.3. - 37.MŠ Medv.
- v úterý 14.3. - 9.MŠ

Úterý 21.3.2017
Hasiči Kladno - návštěva hasičské zbrojnice
- 37.MŠ - medvíďata

Pátek 24.3.2017
Hasiči Kladno - návštěva hasičské zbrojnice
- 37.MŠ - koťátka + hříbátka

Středa 29.3.2017
"RC modely aut"
- zábavná beseda s předváděním

Čtvrtek 30.3.2017
Hasiči Kladno - návštěva hasičské zbrojnice
- 8.MŠ

Středa 5.4.2017
"Ježibaba Kolomajzna slaví Velikonoce"
- pohádka o popletených Velikonocích
- Divadélko Koloběžka

Čtvrtek 6.4.2017
Fotografování - tablo
37.MŠ + MŠ Dříň

Čtvrtek 20.4.2017
Hasiči Kladno - návštěva hasičské zbrojnice
- 9.MŠ

Úterý 6.6.2017
"Jak šli indiáni za sluncem"
- naučte se indiánský tanec slunce!
- Divadélko Koloběžka
___________________

Prázdniny

Letní prázdniny:

3.7. - 1.9.2017

Prázdninový provoz bude
v Nové školce:
(nám.Fr.Rosenbauma 622)
3.7. - 14.7.2017


Rodiče, kteří budou potřebovat
umístit své děti o prázdninách
do mateřské školy,
je mohou přihlásit
do poloviny května 2017,
dle možnosti volných míst
i později.
Přihlášky obdrží od p.učitelek
v našich školkách MŠ.


Zastupující MŠ pro naši MŠ
v době jejího uzavření jsou:

17.7. - 28.7.2017
31.MŠ Kladno, Svojsíkova 371


31.7. - 11.8.2017
38.MŠ Kladno, Bulharská 2331


14.8. - 25.8.2016
MŠ Kladno, J.Hory 1801


28.8. - 1.9.2017
Každá školka, zajišťuje
v době přípravného týdne
omezený provoz sama.
__________________

Školní rok 2017-18

bude začínat 4.září 2017
____________________

Zápisy:

Zápis do ZŠ na šk.rok 2017/18

pátek 21.4.2017
od 14:00 - 18:00 hod

sobota 22.4.2017
od 9:00 - 12:00 hod
_________________________

Zápis do MŠ na šk.rok 2017/18

čtvrtek 11.5.2017
od 7:00 - 18:00 hod

pátek 12.5.2017
od 7:00 - 17:00 hod

Jméno:
Heslo:
HOME MŠ Kladno Dubí
zapomenuté heslo
registrace
Mapa stránek
Napište nám

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign